Diten e sotme kengetari i njohur shkodran dhe jo vetem feston ditelindjen e tij dhe natyrshem urimet jane nga me te ndryshmet nga te gjith e aq me teper ne rrjetet sociale.

Por njeri nga te gjithe spikaste me teper… per dashurine, per sinqeritetin dhe thjeshtesine sic mund te percjelle urimin e saj vetem nje bashkeshorete e dashururar. Eshte urimi i gruas se Frederikut e cila me fjale te thjeshta por shume embelsi i uron ditelindjen.

 

Happy Birthday my love Frederik Ndoci.
Dashuria ime qe snjeh kufij, qe shpirtit mi jep drite, e zemres jete.

Te kam thene ndonjehere te dua?
Me duket se mijera here.

E prap, sdo rresht se theni edhe miliarda here. Te dua ylli im