Arti dhe muzika shqiptare humbën ditën e sotme një prej divave të saj, këngëtaren nga Malisheva, Nexhmije Pagarusha.

Lajmi i kobshëm bëri xhiron e rrjeteve sociale, por gjithsesi, humbja e një ylli të tillë u zbeh nga zhvillime të tjera, që zunë më shumë hapësirë mediatike.

Nisur nga kjo, gazetari Ilir Babaramo ka shpërthyer përmes një postimi në Facebook, ku nuk kursen as fyerjet e rënda.

“Kohë e çmendur. Shuhen yje, shkëlqejnë baxhella. I dehur jam”, shkruan gazetari në postimin e tij.