Studentja saudite, e cila u largua nga Mbretëria për të jetuar në Kanada, është sharë nga përdoruesit e rrjeteve sociale, pasi postoi një foto me bi kini.

 

Rahaf Mohammed al-Qunun publikoi një foto të saj, ku shfaqej në një anë me shami dhe në tjetrën me bi kini.

 

Ajo e cilësoi transformimin si ndryshimin më të madh në jetë, duke shtuar se ishte detyruar që të vishte një shami të zezë dhe kontrollohej gjithë kohës nga meshkujt.