Rruge pa ndricim, mbeturina ne cdo cep te qytetit, rruge te demtuara, qene endacak dhe ky rast qe nuk eshte i ri, kuaj qe demtojne gjelberimin.

Ne Shkoder ajo qe behet mire jane thjesht mbledhjet e keshillit bashkiak qe dhe keto te fundit nuk eshte se japin ndonje rezultat apo shprese per qytetaret e Shkodres.

Shpesh ne keto mbledhje flitet per projekte qe nuk duken askund.

Per kryetaren e bashkise Voltana Ademi me sa duket keto probleme nuk bien sy. Me rendesi per kryebashkiaken e shkodres eshte qe perballe dritares ne zyren e saj cdo gje eshte ne rregull….