Nje aksident i rende ka ndodhur mengjesin e sotem ne Tirane.

Nje makine ka perfunduar e permbusur dhe e copetuar ne ane te rruges. Sic duket edhe ne fotot e shkrepura nga LSA-ja duket makina e permbysur, nderkohe qe ne vend ka mberritur policia dhe ambulanca.

Nuk ka ende te dhena per persona te lenduar nga ky aksident dhe as detaje per shkakun e aksidentit.

/Marre nga shkodra web/