Aktori Rezart Veleshnja poston shpesh video, ku shkëmben batuta me mikun dhe kolegun e tij, Ermal Mamaqin.

Nëpërmjet ‘kërcënimit’, Rezart Veleshnja nuk i le pas ngacmimet ndaj kolegut të tij, edhe në distancë.

“Po të them edhe njëherë, me mu mos u merr. Kaq po të them Ermal Mamaqi. Se unë plako, una ta…,”– është shprehur Veleshnja në videon e postuar, ndërsa ka treguar një tabelë në rrugën që po përshkonte, emrin e fshatit Rrasë.

Kjo nuk është hera e parë, që aktori Veleshnja i drejtohet mikut të tij, Ermal Mamaqit me një gjuhë të dyshimtë.

Rreth dy javë më parë, disa komente të shkëmbyera mes Mamaqit dhe Veleshnjes, ku flitej për borxhin e prapambetur, bënë xhiro në rrjet.

https://youtu.be/EKT1yyD