Moderatorja e njohur e emisionit “The Wendy Williams show”, ka lënë nam së fundmi. Teleshikuesit e kanë dëgjuar moderatoren duke lëshuar gazra në emision teksa transmetohej live.

 

Video menjëherë është publikuar në rrjet dhe në Twitter kanë nisur postimet komike.

 

Moderatorja 55-vjeçare po prezantonte një kronikë rreth futbollistit Odell Beckham Jr. kur ndodhi incidenti. Ajo ende nuk ka reaguar pas kësaj videoje që po thyen rrjetin.