Rudina Dembacaj në fillim të këtij viti vendosi të bëjë publike lidhjen për të cilën përflitej prej kohësh.

Moderatorja e “Mos i fol shoferit”, postoi disa foto krah Mark Frrokut dhe tregoi se e dashuron si partner në jetë dhe në biznes.

Së fundmi çifti kanë nisur pushimet e para së bashku dhe kanë zgjedhur të shkojnë në Venecia, Itali.

Nga atje Rudina ka postuar një foto ku çifti duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Por ajo që tërhoqi vëmëndje pas publikimit të fotos së Rudinës është reagimi që bërë ish bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj.

Ai ka publikaur në storyn e tij një foto ku shfaqen disa plumba një pistoletë dhe një thikë.

Nuk e dimë se çfarë ka dashur të thotë por kjo foto e tij lë sërish vend për thashetheme.