Juventusi fitoi mbrëmjen e djeshme ndaj Parmës me rezultatin 2-1, falë një dygolëshi të shënuar nga Cristiano Ronaldo.

Portugezi ishte në ditën e tij më të mirë, teksa shënoi nga një gol në secilën pjesë.

Te goli i dytë, Ronaldo festoi me Dybalën dhe një një moment shihen nga kamera amatore se pu then në buzë.

Në fakt duket si një ngatërresë mes tyre dhe që kalohet me shpejtësi. Gjithsesi, me apo padashje, ky episod po bën xhiron e internetit.