DASHI- Marrëdhënia juaj ne çift do konsolidohet mjaft gjate kësaj dite dhe ju do ndiheni me te qete se me pare. Partneri do jete me i duruar dhe do hape me shume rruge. Beqaret do jene shume te zotet për te dale neper takime dhe mund te realizojnë njohje te jashtëzakonshme. Ja qe ndonjëherë gjerat me te bukura ndodhin kur nuk e pret. Financat vazhdoni t’i menaxhoni si kohet e fundit.

PUBLICITET

 

DEMI- Marrëdhënia juaj në çift nuk do ketë asgjë të jashtëzakonshme sot kështu qe me mire merrini gjerat si t’iu vijnë pa kërkuar diçka me ngulm. Beqaret do vazhdojnë te ndihen te vetmuar, por nuk do kenë as mundësi te realizojnë takimet e ëndrrave. Ne planin financiar do i hidhni hapat me mjaft kujdes dhe situata do vazhdoje te mbetet e kënaqshme. Mund te ndihmoni pak edhe te afërmit.

 

BINJAKET- Ju qe keni një lidhje do e vini partnerin ne prove sot për te kuptuar nëse ai iu do vërtet apo jo. Deri ne fund te ditës do zbuloni disa qe nuk e kishit menduar. Ata qe janë ende vetëm me mire ke te presin edhe pak kohe për te hedhur hapa sepse mundësi me te mira do iu vijnë. Me shpenzimet duhet te bëni pak me tepër kujdes sepse po vazhduar si e keni nisur do mbeteni duarthate.

 

GAFORRJA- Jeta juaj ne çift nuk do jete asgjë te jashtëzakonshme sot megjithatë ne tërësi atmosfera do jete e ngrohte. Te paktën nuk do keni me debate te zjarrta si dikur. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër kudo ku do shkojnë sepse diku mund te takojnë personin me te përshtatshëm. Me financat bëni pak me tepër kujdes. Shmangni shpenzimet për gjera qejfi sepse nuk është ende momenti.

 

LUANI- Me ne fund do gjeni zgjidhje për disa probleme qe iu kishin dale ne çift dhe do ndiheni me te qete se me pare. Marrëdhënia jua me partnerin do përmirësohet deri ne mbrëmje. Beqaret do kenë shume sens humori dhe do arrijnë te bëjnë për vete disa persona. Ne planin financiar Hëna do iu beje luftarake dhe te kujdesshëm. Nuk keni për te pasur me asnjë lloj vështirësie.

 

VIRGJERESHA- Do i kushtoni vëmendje maksimale partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me te do përmirësohet ndjeshëm. Nuk do mungojnë as çastet e ngrohta intime. Për beqaret perspektivat do jene goxha te mira mjafton qe ata t’i shfrytëzojnë sa duhet mundësitë qe do iu jepen. Ne planin financiar nuk do keni ndonjë fat te madh megjithatë do dini ta mbani situatën nen kontroll.

 

PESHORJA- Priten përmirësime te konsiderueshme sot ne jetën tuaj ne çift. Për gjithçka do logjikoni dhe nuk do hidhni hapa te nxituara. Beqaret do kenë një dite shume pasionante dhe te jashtëzakonshme. Gjerat do ju ecin edhe me mire nga sa ata mund ta kishin menduar ndonjëherë. Ne planin financiar do keni mbështetje nga yjet dhe nga familjaret.

 

AKREPI- Dielli do ketë ndikim shume pozitiv tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe do e beje çdo moment me emocionues. Flaket e pasionit do ndizen furishëm dhe do ndiheni për mrekulli. Dite eksplozive ka për te qene kjo për beqaret. Do kenë njohje te njëpasnjëshme dhe nuk do dine cilin person te zgjedhin me pare. Ne planin financiar intuita nuk do ju gaboje për asnjë moment dhe do hidhni hapat e duhura.

 

SHIGJETARI- Do jeni me te paduruar dhe me te irritueshem gjate kësaj dite. Kjo gjë do shkaktoje mosmarrëveshje te forta me partnerin aq sa ai mund t’iu thotë troç qe mund te ndaheni po vazhduat kështu. Kujdes! Për beqaret do ndodhin ngjarje shume rëndësishme qe do e ndryshojnë te ardhmen njëherë e mire. Financat nuk do jene te shkëlqyera, por as shume delikate.

 

BRICJAPI- Me ne fund, pas kaq shume kohesh dhe mundimesh, jeta juaj ne çift do jete me e qëndrueshme. Do arrini te merreni disi vesh me partnerin dhe do i pranoni edhe gabimet. Beqareve do ju duket vetja superiore nga te gjithë ata qe do takojnë dhe nuk do hedhin asnjë hap. Me shpenzimet do ju duhet me shume maturi qe gjendja te mbetet e kënaqshme.

 

UJORI- Dite shume e veçante ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Mes jush dhe atij qe keni ne krah nuk do ketë aspak mosmarrëveshje apo debate, përkundrazi do merreni vesh me se miri. Beqaret duhet te jene sa me realiste dhe nuk duhet te kërkojnë gjera te pamundura. Me shpenzimet tregohuni sa me te matur dhe mendoni edhe për te ardhmen. Përkujdes do ju çoje atje ku dëshironi.

 

PESHQIT- Dite e stuhishme do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do jeni kokëfortë te dy palët dhe nuk do e ulni hundën asnjë çast. Beqaret do jene shume te zënë me pune dhe nuk do e kenë mendjen aspak tek krijimi i një lidhjeje. Sot për ta ka gjera shume me te rëndësishme për te bere. Financat do kërkojnë me shume përkujdes pasi gjendja e tyre nuk është e mire.

PUBLICITET