Ledri Vula po shijon disa pushime të gjata me të dashurën e tij, Sarën.

Dyshja nuk kanë publikuar asnjëherë foto së bashku, por dihet se janë në një lidhje prej vitesh. Nga Maldivet, çifti po shijojnë edhe Dubain për momentin dhe Ledri (për herë të parë) ka publikuar një video teksa drekon me Sarën.

E veçanta e videos është se në sfond dëgjohet kënga e tij “Princess Diana”. Në fakt, Sara duket vetëm disa sekonda, por kjo tregon se ai dalëngadalë po e bën publike lidhjen e dashurisë.