Një eksplozion i forte ka ndodhur kete mengjes ne rrugën “3 Dëshmorët” në Yzberisht të Tiranës. Sipas te dhenave te para ka shperthyer nje bombol gazi ne nje byrektore, nderkohe qe “News 24” raporton se kane mbetur te dëmtuar pronari i biznesit dhe nje punonjese.

 

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te shkaqeve te ngjarjes. Nderkohe qe ne zone, shperthimi qe eshte degjuar i fuqishem ka shkaktuar panik.