Nuk kishte si te ndodht ndryshe. Kenga “Shpirti i zi” ende pa u publikuar ka ngjallur shume kuriozitet nga fansat e kengetarit Genc Prelvukaj.

 

Natyrisht qe ne momentet e para qe kenga u lancua komentet ishin teper pozitive dhe u pelqye mjaft. Nderkohe ka vetem 10 dite qe eshte publikuar dhe tashme i ka kaluar mbi 1 milion views dhe kete kengetari prishtinali e ka ndare edhe ne profilin e tij ne instagram.

Ajo çka vihet re ne komentet qe kenga ka marre ne you tube eshte se fansat e adhurojne kete projekt fundja si te gjitha ato çka vete Genci ka sjelle ne karrieren e tij mbi dy dekada.

 

Nderkohe shihni disa nga komentet e bera ne kanalin e tij ne you tube ku per efekt te privatesise se ndjekesve emrat e tyre jane hequr.