Rudina Magjistari ka hequr dorë nga flokët bjond me të cilët e kemi parë për vite të tëra. Moderatorja shumë e dashur për publikun ka vendosur ta nisë vitin me një look të ri.

 

Rudina ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet me flokë të kuqe dhe mund të themi me plot bindje se i shkojnë shumë.

 

“Vit i ri, pamje e re”, shkruan Rudina ndërsa ndjekësit i kanë bërë komplimenta pafund. Kujtojmë që flokët e kuqe Rudina i ka patur edhe shumë vite më parë.