Astrologe Meri ka lajme shumë të mira për disa nga shenjat e horoskopit, sidomos për jetën personale dhe lidhjet e dashurisë. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopi.

 

Dashi
Duhet te jeni mes miqsh dhe njerzish qe ju japin dashuri dhe humor. Mund te keni njohje te mira ne nje rreth shoqeror madje dhe nje njohje erotike

 

Demi
Do vazhdoni te jeni te lidhur me ceshtjet ligjore apo ceshtje udhetimesh por nderkohe ju jepet mundesia te viheni ne qender te marredhenieve

 

Binjaket
Nje takim i bukur me dike qe vjen nga larg ju ndryshon humorin dhe ndjesine e bllokimit apo detyrimeve ekonomike e personale

 

Gaforrja
Nje takim romantik i fshehte do zbukuroj diten e sotme. Nje mundesi per te kujtuar njerez te dashur do ju jap kenaqesi te vecante dhe do ju rigjeneroj

 

Luani
Perball jush do keni mundesine te keni njerez me humor te mire dhe me kerkesa dashurie ndaj jush. Ne ceshtjet ekonomike duhet te jeni me te hapur

 

Virgjeresha
Ne lidhje me punen tuaj mund te keni nje shperblim apo nje takim shume te kendshem dhe nje loje erotike e cila do ju rigjeneroj

 

Peshorja
Dashuria do trokase ne deren tuaj me qellime te mira. Mund ta shijoni apo te jepni nje mundesi te mire per njohje, dalje dhe argetim

 

Akrepi
Favorizohen sot marredheniet familjare dhe mundesia per te rregulluar disi me mire ambjentin tuaj. Mund te keni nje takim romantik ne shtepine tuaj

 

Shigjetari
Lajme shume te mira me takime romantike dhe udhetime romantike do favorizohen sot. Gjithsesi meshkujt ne shenjen e Shigjetarit do keni fat ne dashuri

 

Bricjapi
Nje mundesi e arte te rregulloni disi me mire ceshtjet tuaja ekonomike dhe te qetesoni disi problemet tuaja qe ju duken shume te mbledhura

 

Ujori
Ne jeten tuaj futet nje energji pozitive sidomos meshkujt ne shenjen tuaj do kene mundesi te takimeve te kendshme romantike dhe favorizimit ne pune nga femrat

 

Peshqit
Akoma jeni ne dileme ne lidhje me ndjenjat dhe nuk po veproni si duhet. Do ta kuptoni pas disa ditesh se kush jane ndjenjat tuaja te verteta.