Duket se inaugurimo i stafiumit te kombetares shqiptare do te mbyllet me humbjen e skuadres kuqezi.

Jo te pakta jane rastet e skuadres vendase por duket se nuk arrijne apo nuk dijne te konkretizojne ne gol. Duket se me e organizuar dhe me ide te qarta eshte skuadra franceze e cila shenoi golin e pare ne minuten e 8 ndersa nuk ka vonuar te shenoje edhe te dytin ne vetem pak minuta me vone.

Ne lidhje me keta dy gola mund te themi vetem qe “Ose Franca eshte super e forte ose Shqiperia eshte super e dobet”.