Njç çift të moshuarish, burrë e grua përfunduan në pranga pasi akuzohen se kanë v a r rosur për së gjalli nusen e tyre.

Por jo vetem kaq, më pas i kanë fshehur trupin, thjesht dhe vetëm që djali i tyre të merrte kujdestarinë e fëmijëve.

Trupi i 41-vjeçares Marcia Martins Miranda u gjet në një banesë të braktisur në Rio Pequeno, në qytetin e Sao Paulo.

Shtëpia ku u gjet trupi, sipas mediave lokale ishte marrë me qira nga v j ehrrit e saj, Fernando Antonio Martins de Oliveira, 62 vjeç dhe Maria Izilda Pereira Miranda, 60 vjeçe.

E reja kishte më shumë se 1 muaj që rezultonte e zh d ukur.

Hetuesit thanë se cifti e kishin mirëmenduar ate qe do benin dhe kishin hapur një gropë të thellë, të cilën e mbyllën më pas me beton.