Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e sotme në Divjakë.

Policia njofton se rreth orës 18:30, shtetasi E.B, 17 vjeç, duke drejtuar një mjet tip motorr, ka goditur një këmbësor, shtetasin N.P, 88 vjeç, i cili ndërroi jetë në Spitalin e Lushnjes.

Pas kësaj ngjarjeje 17-vjeçari është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor po punon për kapjen e drejtuesit të mjetit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes. /Opinion.al

PUBLICITET