Shumë personazhe të famshëm janë transformuar për të festuar Halloween-in dhe një ndër to është ish-banorja e “Big Brother”, Genta Gjalpi. Genta është transformuar si këngëtari bullgar, Azis i cili u bë shumë i famshëm pikërisht prej pamjes së tij me flokë bjond e mjekër të lyer.

 

Në foton e publikuar në Instagram Genta shfaqet me flokë bjond të shkurtër, mjekër e makeup.

 

“Azis ti je?”, “Tamam si Azis”, i komentojnë ndjekësit Gentës e cila siç duket këtë look e ka arritur falë një programi.