Aktori injohur i humorit Agron Llakaj, eshte nje nga personazhet me te dashur te publikut shqiptar.

Ai eshte gjysh i nje nipi dhe nje mbese pas te cileve eshte shume i dhënë.

Se fundmi moderatori i AlPazar eshte surprizuar gjate procave te spektaklit te humorit ku i kane derguar nipin e tij.

Kete moment te vecante ai e ka ndare me ndjeksit e tij ne rrjetet sociale me nje video krahas te ciles shkruan: “Ooo cfarë surprize gjyshit…Teos për herë të parë në Al Pazar”.