Ngjarje e rëndë ka ndodhur në banesën e një vajze në Kavajë, pasi janë përplasur me ar më dy persona, një prej tyre ka mbetur i vd ekur dhe një efektiv ka mbetur i pla gosur.

 

Burime bëjnë me dije se ka mbetur i pla gosur nga breshëria e plu mbave efektivi i policisë, Bledar Toçi. Ndërsa ende nuk dihet identiteti i vik timës.

Dyshohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur pas një sherri për motive të dobëta. Burimet bëjnë me dije se vik tima dhe efektivi i policisë kanë pasur të dy lidhje intime me vajzën.

PUBLICITET