Ai së fundmi është bërë nostalgjik, ku ka publikuar një foto të disa viteve më parë. Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Robert Berisha

Ndarja e e tij me këngëtaren Nora Istrefi, mori tepër vëmendje nga mediat dhe portalet e ndryshme dhe zgjati per nje kohe shume te gjate pasi ciftit i dolen shume gjera te tjera me pas te cilat mund te jene ose jo te verteta, kjo akoma mbetet per tu pare.

Ai ka postuar një foto në instastory, nga viti 1988, kohë kur ai ishte adoleshent

Që nga ajo kohë kanë kaluar shumë vite dhe ndryshimi i Robertit është i dukshëm siç edhe mund të shihrt në foto.

Nga martesa me Norën, Roberti ka një vajzë që e quajnë Renee