Kantautori Flori Mumajesi ka bërë një deklaratë dashurie në Instagram, ku i ka surprizuar të gjithë.

PUBLICITET

“Thjesht të du”, shkruante këngëtari duke ngritur shumë dyshime tek fansat e tij, të cilët kanë aluduar shumë emra. Ka pas edhe nga ata që kanë menduar se është këenga e re e Florit, mirëpo kjo mbetet për t’u konfirmuar.

Vetëm pak minuta më parë, Flori ka vendosur të thyej heshtjen dje ka zbuluar se ja ka dedikuar mikut të tij Petrit Kllokoqi, i cili mbrëmjen e djeshme i ka dhënë fund beqarisë.

Mumajesi ka performuar në dasmën e Petritit dhe mesa duket ‘Thjesht të du’ është një këngë dedikuar dashurisë së pastër dhe të përjetshme.

PUBLICITET