Modelja e njohur shqiptare, Rike Roçi njihet për fotot provokuese me të cilat tërheq vëmendjen gjithmonë.

Ajo është teje aktive në rrjetet sociale, ku dhe ndiqet nga mijëra ndjekës që përveç komenteve pozitive i lënë në foto edhe komente negative, ku vazhdimisht e shajnë dhe kritikojnë për stilin e veshjes dhe ekspozimin e trupit.

Në një nga postimet e saj në Instastory, Roçi ka treguar një nga pyetje e fansave, teksa ka kërkuar të dijë sesa është numri i reçipetave të saj.

Çuditërisht edhe Rike nuk ka nguruar ta publikojë këtë pyetje, teksa i ka kthyer përgjigjen më qesharake dhe tallëse komentuesit.