Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu është shumë e ndjekur dhe e komentauar në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive në faqen e saj të Instagramit dhe krahas fotove që Vejsiu psoton vihen re dhejtëra komente pozitive, por jo vetëm pasi në disa raste janë parë dhe komenete negative ku fansat e kritikojnë moderatoren.

 

Në foton e postuar së fundmi në Instgram është vënë re komenti i Xhoi Jakajt, e ëma e modeles së njohur Oriola Marashi e cila ka bërë një koment ndryshe nga të tjerët, por që është injoruar nga Alketa.

 

Kjo e fundit përmes përgjigjes që i kthen Xhoit, lë të dyshohet se nuk njeh kush është. “Je e bukur sa me s’ka kush me ty nuk ra në sevda… Je Alketa, te thura dy vargje se ma do gocen, e kush te do femijen te dhuron boten.”- shkruan Xhoi

 

“Xhoi Jakaj kush eshte vajza juaj zemer? Mami kujt je ti?”– është përgjigjia që i kthen moderatorja.

 

Por më pas është parë që një fans i ka treguar Alketës se Xhoi ëshhtë mami i Oriolës.

 

Xhoi Jakaj: Je njeri me pozivitet te jashtezakonshem,dhe gjithkend e ben te ndjehet mire, respekte per ty, mami i Oriola Marashi.

 

Alketa Vejsiu: Xhoi Jakaj ohh gëzohem shumë. Ndjese se nuk ju njihja. Një yll ke lindur. Është e vërtetë. E dua sepse është e çiltër dhe ka punuar me shumë dashuri me skuadrën time. Përqafime.

 

Kujtojmë që Xhoi Jakaj është ish-drejtoreshë e Burgut të Grave në Tiranës, tashmë është një personazh i njohur në media dhe në rrjetet sociale.

PUBLICITET