Një plagosje me thikë është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës.

I plagosuri është Kledis Smajli. Po të njëjtat burime pohojnë se i plagosuri është në gjendje te qendrueshme pavaresisht për shkak të plagëve të marra nga mjeti prerës.

Plagosja ka ndodhur në zonën e quajtur ‘Dollari’, ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të saj.

/star plus/