Këngëtari Asdren Gjikolli, i njohur ndryshe si Gjiko bashkë me moderatoren Elita Rudi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Së fundmi dyshja e njohur janë bërë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Zëri dhe nuk ngurojnë ta shfaqin lumtuinë në rrjetet sociale për këtë fakt.

Por në një foto që ka publikuar Elita në Instagram, Gjiko ka shfaqur xhelozinë e tij pasi moderatorja shihet teksa puth një delfin. “E nxona grun tu u puth me delfin tregom qka me bo ?”- shkruan këngëtari krahas fotos së moderatores duke etiketuar një mikun e tij.

Komenti i Gjikos në foto ne Elitës
Sigurisht që ky koment është në kontekstin e shakasë pasi Elita dhe Asdreni duke mjaft të dhënë pas njëri-tjetrit.

PUBLICITET