Sot planeti Aferdita do bej nje lidhje pozitive me Plutonin bën të ditur astrologe Meri. Ka ardhur momenti i se vertetes, i sqarimit ne fushen e ndjenjave. Do jemi te sigurt dhe te qarte per vendimet qe do marrim ne jeten personale. Ne aspejtin ekonomik do jemi me te suksesshem dhe me mundesi per te fituar konkretisht. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

PUBLICITET

 

Dashi
Ju duhet nje ndikim pozitiv sot qe te arrini ta ktheni situaten ne favorin tuaj. Nje person me pervoje do ju mbeshtes ne lidhje me punen

 

Demi
Sot do sqaroheni ne fushen e ndjenjave dhe do shijoni momente te fuqishme

Binjaket
Nje biznes familjar do kete perparesi ne keto momente. Po ashtu siguria ekonomike qe vjen nga shit blerje pronash

Gaforrja

Nje propozim bashkepunimi do jete i favorshem keto dite. Ne planin personal do jetoni momente fantastike

Luani
Do jeni te favorizuar ne planet ekonomike. Nje investim ne pune do jete i suksesshem. Po keshtu nje shperblim i majme

Virgjeresha
Do arrini me ne fund te kuptoni ndjenjat tuaja dhe mundesisht t’i ndani me dike qe ju intereson. Mund te keni nje fundjave pasionante

 

Peshorja
Me ne fund do flini rehat pa probleme psikologjike me gjumin spo xhelozira e hatermbetje me partnerin apo familjen

Akrepi
Ky moment eshte i mire per te rregulluar famen tuaj dhe per te bere njohje me vlere dhe qe mund te kene perspektive. Nje lajm i mire ju hap mundesite ekonomike

 

Shigjetari
Karriera dhe martesa do zene vendin kryesor. Tashme nuk ka vend per humbje kohe me pune dhe lidhje dytesore

Bricjapi
E sigurt qe nje person qe jeton larg do behet shume i rendesishem per ju duke ju dhene mundesi te dyte ne sukses dhe dashuri

Ujori
Nje plan i fshehte apo deshire e fshehte juaja do behet realitet dhe do merrni mbeshtetje financiare. Nje njohje ne pune do perparoj

 

Peshqit
Duhet te shpreheni konkretisht per ndjenjat dhe projektet tuaja. Sa me te drejteperdrejte te jeni aq me mire do vene punet dhe jeta personale.

PUBLICITET