Gjendet një jaht luksoz i braktisur në Shëngjin në det të hapur.

PUBLICITET

Jahti është gjetur nga policia kufitare dhe është dërguar në port.

Menjëherë kanë nisur verifikimet në lidhje me rastin.

PUBLICITET