Pas një loje të cilën e mbajti gjithë kohën në epërsi, Franca shënon për herë të katërt, por Shqipëria përgjigjet shumë shpejt me golin e nderit.

 

Ikone, një debutues në këtë ndeshje, arrin shënojë golin e katërt për francezët.

 

Pak minuta më vonë, Cikalleshi mori një penallti dhe arrin të shënojë golin e nderit kundër kampionëve të botës.

 

Top Channel