Moderatorja Arbana Osmani duket se përveç projekteve televizive do të sjell dhe një projekt tjetër të dashur për të gjitha amvisat.

 

Arbana pas suksesit të librit të parë me receta që e botoi para 6 vitesh, do të sjellë dhe një libër tjetër.

 

Moderatorja së fundmi ka postuar në rrjete sociale një foto duke buzqeshur me një ëmbëlsirë në dorë dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin: Jam shume e lumtur te ndaj me ju nje projekt per te cilin po punoj prej kohesh 6 vite, pas librit tim te pare me receta gatimi, me ne fund erdhi momenti per nje te dyte… “Receta per 5 minuta” se shpejti per te gjithe ju qe keni besuar tek une, gjithmone.

 

Postimi i Arbana Osmanit
Arbana ka marrë shumë urime nga miqtë e saj dhe fansat që duket se librin e moderatores me receta 5 minutëshe e kanë po e presin me padurim.

 

Ndërkohë para 6 vitesh Arbana solli një libër me receta të ndryshme gatimesh që është pritur mire nga fansat amvise të moderatores.