Këngëtarja Eneda Tarifa ka sfiduar veten duke iu përgjigjur disa pyetjeve të sikletshme të moderatores Bora Zemani në emisionin ‘Treshat’

Moderatorja Bora Zemani e ka pyetur Enedën se kush është mashkulli më seksi në Shqipëri dhe këngëtarja nuk ka nguruar të thotë se nuk ka një të tillë.

Bora Zemani: Cili është mashkulli më seksi në Shqipëri?

Eneda Tarifa: Është relative koncepti i të qenit mashkull seksi në Shqipëri

Bora Zemani: Për ty?

Eneida Tarifa: Po ç’të them nuk para ka Bora. Po të kishte do ta kisha ftuar për një kafe.