Erik Lloshi kurorëzoi në martesë dashurinë me Rominën, bjonden bukuroshe me të cilën është bashkë prej disa kohësh. Çifti kanë mbajtur dy dasma sipas traditës, dasmën e nuses që u mbajt dhe dasmën e dhëndrit që po ndodh mbrëmjen e se shtunes.

Në dasmën e Erikut sigurisht nuk kanë munguar personazhe të njohur publik mes tyre Aurela Gaçe e cila ka kënduar gjatë dasmës, Gerta Mahmutaj, Olta Boka, Ori Kuçi, Ertila Koka, Fatima Ymeri etj.

Më poshtë ju sjellim fotot si janë veshur të ftuarit.