Ajo eshte cilesuar si nje nga femrat me te bukura shqiptare. Fjalen e kemi per Inis Gjonin, e cila tashme eshte me profesion si regjisore.

Ajo ka nje numer te konsiderueshem ndjekesish ne instagram dhe me raste poston foto nga projektet e saj ose ndonje gje nga e kaluara.

Se fundmi Inisi ka ndare me fansat e saj nje foto te sajen ne moshen 12 ose 13 vjeçare kur ajo ishte ne shkolle baleti.

Duhet te themi se bukuria e saj bie ne sy dhe buzeqeshja gjithashtu. Ajo shfaqet e veshur me rroba popullore te Shqipërise se mesme