Sezoni i ri televiziv pritet të ketë edhe shumë ndryshime.

Më i fundit vjen nga televizioni Ora News, ku moderatorja e njohur e ‘Mos i fol shoferit’, Rudina Dembacaj do të largohet.

Burime për ‘Xing.al’ kanë bërë të ditur se moderatorja do të zhvendoset në ‘Tv Klan’.

Rudina është parë disa herë në ambientet e televizionit dhe thuhet se është ende në bisedime e sipër.

Nuk dihet ende nëse moderatorja do të mbajë të njëjtin program në ‘Tv Klan’, apo do të zëvendësohet nga një projekt i ri.