Pak kohë më parë bashkëpunimi i këngëtarit të mirënjohur shkodran, Bujar Qamili dhe Luana Vjollcës mori shumë vëmendje në shtypin rozë.

Ndërkohë, këngëtari i është rikthyer sërish kësaj teme. Në një intervistë për “21 gradë”, Bujari rrëfeu se si iu bë gruaja xheloze.

Mesa duket pas skenave në klip, këngëtari nga Shkodra ka pasur ‘përplasje’ me gruan.

“Filloi Luana me ato lëvizjet e veta fantastike. Më afrohej herë knej herë anej. ‘Ç’ka është kjo mor’- më tha gruaja, ndërsa unë i thashë: “Verë moj grua verë është”- deklaroi ai duke qeshur.