Arbana Osmani ka zgjedhur që këtë periudhë t’i dedikohet plotësisht familjes, dhe na njohu me detajet nga udhëtimi i saj familjar drejt Turqisë, ku po kalon disa ditë pushimesh. Por, pak kohë më parë ai ishte në ishullin e famshëm grek, Mykonos.

 

Edhe pse u përfolën që ishin bashkë me regjisorin, nuk u pa asnjë detaj apo foto që ta vërtetonte këtë. Megjithatë Eduarti ka zgjedhur të postojë një foto ‘të vjetër’, nga Mykonos.

 

Postimi i Eduart Grishajt nga Mykonos.