Majlinda Bregu ka vendosur të kalojë disa ditë pushime në qytetin e Vlorës. Këtë e kuptuam nga postimet e saj që ka hedhur në “Instagram”. Në një nga fotot që ish-ministria e Integrimit, ka ndarë me ndjekësit bie në sy veshja, aspak e zakonshme për statusin e saj.

E veshur me një bluzë të shkurtër dhe fund të bardhë, të stilit spanjoll, Majlinda tregon belin e saj të holle dhe barkun pa asnjë pikë dhajmë.

Mesa duket ajo ka zgjedhur që këto ditë t’i shijojë në maksimum me mikeshat e saj, duke dalë nga kornizat dhe t’i përshtatet pushimeve.