“Gjithçka që të duhet është dashuria dhe një filxhan me kafe”! Kështu shkruante moderatorja Bora Zemani në shkurt të 2019-s, kur publikoi një foto të këndshme nga një ambient kuzhine! Të gjithë ndoshta kemi menduar se ndodhet në ambientin e kuzhinës së saj duke qenë se dhe veshja e Borës është fiks si për në shtëpi, një bluzë të bardhë që i rri e gjatë si fustan!

Por e dini ku ka dalë Bora këtu? Fiks në kuzhinën e Donald Veshajt, partnerit të saj të përfolur. Kjo u dallua pas programit të së dielës në “Për drekë me mua”, ku në puntatën e fundit Donaldi dhe Romeo i mblodhën të gjithë në shtëpi për të gatuar. Pllakat e kuzhinës së tij duken të jenë njësoj me ato në foton e Borës. Po bluza e kujt të jetë?!