Pas koncerteve e mbrëmjeve të shumta muzikore ku ndez gjithnjë atmosferën, Aurela Gaçe ka nisur pushimet.

Këngëtarja po kalon disa ditë relaksi me familjen e saj, bashkëshortin Skerdin dhe dy vajzat Grace dhe Abigail.

Aurela ka postuar sot një video shumë të veçantë ku shfaqet duke u argëtuar me dy vajzat në pishina.

Këngëtarja ka marrë komplimenta të shumta nga fansat të cilët i urojnë edhe pushime të mbara.