Katër muaj më parë moderatorja e njohur Elita Rudi dhe bashkëshorti i saj reperi Gjiko u bënë prindër për herë të parë të një djali që e pagëzuan me emrin Zëri. Elita ka qenë shumë aktive këto kohë dhe vazhdimisht ka ndarë me fansat foto dhe video të vogëlushit që ka fituar zemrat e të gjithëve që tani.

 

Ditën e sotme, Zëri u bë 4 muaj dhe Elita ka publikuar një foto të tijën ku shihet se është rritur shumë dhe se i ngjanë shumë të atit, Gjikos. Pranë fotos ajo ka shkruar dy fjalë zemre për vogëlushin e saj.

 

“Iu luta Zotit të më sjellë një mashkull që do të më dojë gjithmonë dhe ai më dha një djalë! Zëri 4 muajsh”, ka shkruar moderatorja.