Këngëtari dhe moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka publikuar një video të inskenuar nga vajza e tij Ana dhe nga aktori i humorit, Olsi Bylyku.

E gjithë videoja xhirohet në një pishinë ku fillimisht është vajza e Arditit, Ana, e cila aktron sikur po mbytet. Më pas në pishinë hidhet Olsi për ta shpëtuar, ndonëse nuk di not vetë.

Në kuadër të humorit, situata ndryshon dhe është Ana, ajo që nxjerr nga pishina Olsin duke shkaktuar edhe jo pak të qeshura.