Astrologe Meri njofton se kjo do jetë një fundjavë me ndikim të madh të shenjave të ujit. Këto dy ditë do ndjejmë nevojën të na përqafojnë, të ndjehemi të sigurt.

Për aq kohë sa do humbin sensin e kohes dhe vendit do na mbulojnë kujtimet e së kaluarës. Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit por sidomos për shenjën e Ujorit të cilët do kenë shumë fitime ekonomike. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Me te relaksuar i gjen kjo fundjave duke enderruar caste te bukura ose duke jetuar me kujtimet e kendshme te se kaluares

Demi
Do takoni njerez qe ju zgjojne romantizmin dhe ju cojne ne nje bote me ekzotike dhe te mbushur me realitete te ndryshme me ngjyra

Binjaket
Mund te beheni pjese e nje plani imagjinar per nje ringritje ne detyre apo per te qetesuar trishtimin qe ju ja kapur. Ju zgjohen endrra te bukura per karriere

Gaforrja
Do jeni nen ndikimin nostalgjik te planeteve dhe do vraponi pas vendeve dhe njerezve qe gjithmone ju kane bere te ndjeheni mire

Luani
Me ne fund do shijoni caste te kendshme me partnerin tuaj te cilin do ta shikoni si shpetimin tuaj me te madh shpirteror ne kete periudhe te trazuar pune

Virgjeresha
Mund te zgjidhni te dilni nga problemet duke mbyllur thjesht deren telasheve dhe duke harruar se ekzistonte nje bote ngaterrestare rreth jush

Peshorja
Ka shume shanse qe sot te keni fatin e nje fillestari ne karriere dhe ne jeten personale. Bota do tregoj dashuri per ju si asnjehere tjeter

Akrepi
Duhet patjeter t’i krijoni kushte vetes te jetoni nje romance ne breg te detit dhe mos e humbi kohen me te cmuar tuajen pa e realizur sot dhe tani

Shigjetari
Nese nuk udhetoni dot mund te beni nje feste apo te organizoni nje dalje me miqte afer amjenteve tuaja ku do rrezatoni dhe do beni nje ndryshim te mire

Bricjapi
Sot mund te takoheni me familjare dhe te ndermerni ndonje udhetim afer vendit tuaj te lindjes apo afer familjareve tuaj. Lajmet do jene te mira por mos besoni ne gjithcka sot

Ujori
Po hapet nje rruge e re me interesante dhe me me fantazi ne lidhje me punen dhe fitimet tuaja ekonomike te cilat mund te jene te medha

Peshqit
Sot hena ne shenjen tuaj do kete nje rikthim tek kujtimet e se kaluares duke ju bere nostalgjik te nje marredhenie te cilen se gjeni dot askund tjeter.