Vajzat kanë shumë shpenzime…kjo gjë dihet. Sidomos në stinën e verës, ku duhet të blesh shumë rroba për t’u kombinuar sa më bukur. Në stinën e nxehtë vajzat i presin pushimet, festat, dasmat…pra shumë veshje për t’u blerë.

Mirëpo, si thoni sikur të keni të njëjtën veshje për çdo eveniment? Ndoshta kjo mund t’ju tingëllojë e çuditshme, por fustani saten me dy rripa i rikthyer në modë, mund të jetë zgjidhja për çdo eveniment.

Nëse keni një festë dhe nuk dini çfarë të vishni ky fustan që po e veshin të gjitha vajzat e famshme, mund t’ju vijnë në ndihmë. Ky fustan saten në ngjyra të ndryshme, mund të vishet për një darkë romantike,

për të dalë pasdite (edhe me atlete mund të kombinohet), për dasma me taka…pra ky fustan mund të jetë zgjidhja në raste të ndryshme. Mjafton një kombinim i bukur me atletet ose takat dhe jeni gati. Do të dukeni bukur, elegante dhe plot shije.