Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Lajmin e ka publikuar vetë Sara në një postim në rrjetet sociale ku shkruan se një tjetër kryeqytet pritet të vijë në jetë.

Kujtojmë se Sara dhe Ledion janë prindër të një djali 2 vjeçar të quajtur London.