Kjo festë paska qenë dasma e motrës së ish-deputetet demokrate, Grida Duma.

TIRANË– Personi që po martohet tek hoteli “Rogner” paralelisht me zhvillimin e protestës së opozitës është motra e Grida Dumës.

Vetëm pak më parë disa pamje me dron tregonin se në hotelin “Rogner” po zhvillohej një festë. Tavolinat elegante rreth pishinës dhe personat që lëviznin ranë shumë në sy, ndërkohëqë jashtë ambjentit të dekoruar dëgjoheshin thirrjet e protestuesve “Rama ik”.

Kjo festë paska qenë dasma e motrës së ish-deputetet demokrate, Grida Duma.

Mirëpo nuk bëhet me dije se cila nga motrat e Gridës është martuar.