Moderatorja e njohur e “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, është një ndër emrat më të ndjekur në Instagram, ku tërheq shpesh vëmendjen me postimet e saj plot humor.

Mirëpo, ditën e sotme një tjetër postim në profilin e Rudinës ka marrë vëmendjen e fansave.

Moderatorja ka vendosur ti bashkohet trendit të ri dhe i ka prerë flokët deri mbi supe, duke ndarë me të gjithë pamjen e saj të re.