Ish Miss Universe, Trejsi Sejdini njihet për pozat e saj tepër seksi në fotot e hedhura në Instagram. Në postimin e saj më të fundit ajo shfaqet e veshur vetëm me të brendshme dhe me një cigare në dorë, në një dhomë.

Por ato që bien në sy janë komentet e shumta të ndjekësve të cilët e akuzojnë Trejsin se kopjon Oriola Marashin me këto poza.

“Nuk ke asnjë lidhje me Oriolën sado që përpiqesh”, i shkruan një ndjekës Trejsit.

Ndërsa një tjetër i shkruan:”Je tu kopju Oriola Marashin pak”. Ajo gjithsesi ka zgjedhur mos t’i përgjigjet këtyre komenteve.

PUBLICITET