Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një tjetër denoncim nga Bradasheshi në Elbasan.

Aty denoncohet mos reagimi i policisë ndaj një personi që terrorizon me armë nxënësit dhe banorët e zonës.

Ja postimi i plotë i Berishës:

Terror ndaj nxënësve dhe banorëve në Bradashesh nga banditi i narkopartisë!

Narkopolicia nuk ndërhyn, është i yni!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. Sb

Përshendetje dr, terror në Bradashesh në Elbasan. Nji i armatosur me kallashnikov po terrorizon banoret dhe nxensit e shkollës policia nuk ndërhyn.