PARASHIKIMI ASTROLOGJIK: VETBESIM I TEPRUAR

Sot ne Harten e qiellit do dominojne pozicionet e planeteve qe lidhen me Token Dielli ne Dem takohet me Uranin

Nderkohe Hena e ngrene ne shenjen e Bricjapit i bene me te dukshme gabimet dhe penealitetet nese nuk jeni aq sa duhet praktik ne punet dhe perzgjedhjet tuaja

Hena eshte ne ngrenie dhe kjo ne brendesi te gjitkujt i kushtezon mundesite dhe nderkohe nje euforizem i pajustifikuar ngre koke dhe ju nxjerr zbuluar me shume sec duhet ne shume aspekte fizike pune ekonomike dhe errotike

Kujdes me veeshjen me mesazhet dhe njohjet e reja ne diten e some Kujdes me ceshtjet ekonomike

Dashi Nje mungese e theksuar reale ne ceshtjet ekonomike apo ne mundesite per tu promovuar do ju lere me energji te tepruar pa mundur ta shfrytezoni

Demi Ceshtje ligjore dhe kontakte me jashte qe fillojne edhe kushtezohen apo fillojne e nxjerrinin pengesa ne likuiditete apo pagesa

Binjaket Shpirterisht mund te pretendonit nje poltesim por ne analizen perfundimtare shume gjera u kane ikur nga duart nuk ka mbetur as nje cerek e te gjithes

Gaforrja Optimizmi dhe besimi tek partneret tuaj ne cift apo bashkepuntoret do zgjasin edhe disa ore dhe me pas doo kuptoni se asgje nuk ishte sic reklamohej

Luani Puna ne diten e sotme fillimisht do duket sikur perparon por nga mesi i dites do shikoni qe ne fakt po arrini ne pergjysmimin e te ardhurave

Virgjeresha Optimizmi dhe besimi tek partneret tuaj ne cift apo bashkepuntoret do zgjasin edhe disa ore dhe me pas doo kuptoni se asgje nuk ishte sic reklammohej iar me ju

Peshorja Nese beni nje shit blereje ne diten e sotme sidomos ne pasurite e patundshme do shikoni qe ajo do jete shume pak ne krahasim me ate qe mendonit

Akrepi Do filloni te kuptoni se ne mesazhet qe keni marre apo ne planet tuaja ka dicka qe e frenon momentin apo ju ve shkopa nen rrote

Shigjetari Sa vijne edhe me pak shikoni ne doiten e sotme qe te riten te ardhurat Shume pergjigje negative dhe shume pak hapje me leverdi

Bricapi Nese jeni bere optimist sot do shikoni anen tjeter te medaljes qe kishit refuzuar ta shikonit dhe qe ju tregon ku jane pikat e dobta dhe veshtiresite reale

Ujori Ju te pakten nese e kisht zmadhuar nje problem psikologjik me veten tuaj tashme do shikoni qe nuk ka qene kaq i madh

Peshqit Shume premtime dhe takime te mira por ne fakt duhet te zgjidhi ato me te mirat ose numri i me te mireve do filloj te zvogelohet ndjeshem